Mapa
rozkład jazdy przez telefon - e-podróżnik.pl

Witamy Warszawa!

Strona główna miasta

Rozkład jazdy

Rozkład jazdy komunikacji prywatnej - Warszawa



kierunek

miejsce odjazdu

przez

godziny odjazdów

Baranowo

Dw.Zachodni

Pułtusk, Maków Maz.

17.20L

Bartoszyce

Pałac Kultury

Olsztyn

14.30L tel. 089 616 33 19

Bełchatów

Pałac Kultury

Piotrków Trybunalski

17.15L tel. 0 505 00 80 81

Biała Podlaska

Pałac Kultury

Międzyrzec Podl.

7:30L 9:30L 10:30L 11:30L 13.30L 14:30L 15:30L 16.15L(5,7) 17:30L 18:30L 19:30L 20:30L 22:00L

Białystok

Pałac Kultury

Ostrów Maz. Zambrów

8.40F 12.45L 14.45L 17.30U 21.40LB

Bosewo

Dw.Stadion

Wyszków 

7.00 15.35 20.20

Celestynów

Dw. Wschodni

Otwock

9.15A 12.20A 15.30A patrz też - Zabieżki

Chełm

Pałac Kultury

Lublin

15.30L 18.25L

Chełm

Dw.Stadion

Lublin

7.50L 15.35L 17.15L 19.10L

Chorzele

Dw.Zachodni

Maków, Przasnysz

16.15U

Chorzele

Dw.Zachodni

Maków, Jednorożec

16.20U

Chotomów

Dw. Gdański

Legionowo

6.40F 9.10F 13.50F17.00F

Dobre

pl.Zawiszy

Mińsk Mazowiecki

5.55F 6.45 7.00+ 7.15A 7.50 8.55 9.50 10.30 11.00 11.45 12.30(6) 13.00 13.20 13.50 14.20A 15.00 15.30 15.50 16.20A 16.50 17.10A 17.35+ 18.00A 18.25+ 18.45A 18.50+ 19.45 20.30 21.30F 22.00F

Elbląg

Pałac Kultury

Ostróda

15.30A 16.00

Gdańsk

Dw.Zachodni

Mława, Elbląg

23.15Ln

Góra Kalwaria 

Metro Wilanowska

Piaseczno, Baniocha

7.10F 7.35F 8.05A 8.10F 8.30 8.55F 10.10F 10.40 10.50F 11.20A 11.35F 12.45A 13.50A 14.25F 15.35F 16.25F 17.00F 17.25A 18.40F 19.50F

Góra Kalwaria

Metro Wilanowska

Konstancin, Brześce

8.20F 15.50F 17.50F19.10F

Grodzisk k. Mrozów

pl.Zawiszy

Mińsk Maz. Cegłów

7.00 7.45F 14.30F17.25F 19.00 15.10

Hrubieszów

Em. Plater

Lublin, Chełm

7.50L 15.35L 17.15L 19.10L

Julianów

Metro Wilanowska

Józefosław

5.30F 6.30 7.40 9.30 10.45F 12.50 14.00F18.30F 19.30 21.00F 15.20 16.30 17.30

Kadzidło

Dw.Zachodni

Pułtusk, Ostrołęka

16.40A

Kampinos

Górczewska

Leszno

7.25A 7.45+L  9.50L 13.20+L 16.05A 16.40+L 18.10+L 18.25A 19.15A 20.00A

Kazimierz Dolny

Holiday Inn

Puławy

9.40L 10.45L(5,6,7,1) 17.45L(5,6,7,1) 18.00L 20.00L 21.00L(5,6,7,1)

Kazimierz Dolny

Pałac Kultury

Puławy

9.00L 12.20L 17.15L 20.15L

Kazimierz Dolny

Dw. Zachodni

Kozienice, Puławy

10.45L 19.00L

Kołbiel

pl. Zawiszy

Mińsk Maz., Zamienie

7.00 15.10 19.05

Kozienice

Pałac Kultury

Magnuszew

8.30A 10.30L 13.30L 16.30L 18.45L tel. 605 454 501

Kozienice

Dw.Zachodni

Magnuszew

8.45N 12.30A 15.45N 18.00N(5,7) 19.25An 20.35+Nn

Kraków

Pałac Kultury

Katowice

Kurs zawieszony

Krasnystaw

Holiday Inn

Lublin

6.45 9.30 17.30 19.30

Kraśnik

Pałac Kultury

Puławy

14.00A 17.40Ln 19.10+Nn

Krosno

Dw.Zachodni

Rzeszów

17.00A 18.00+L

Kuflew

pl.Zawiszy

Mińsk Maz., Cegłów

7.05 20.05

Latowicz

Al.Zieleniecka

Mińsk Mazowiecki

7.30F 10.10F 20.20F21.10F

Leszno

Górczewska

Babice

6.20 7.00 7.50 8.25 9.25 10.20 10.55 11.40 12.20 12.50 13.25  14.15 14.45 15.20 15.45 16.30 16.50 17.35 18.10 18.50A 19.05+ 19.15A 20.00

Lidzbark Welski

Dw.Zachodni

Płońsk, Żuromin

6.45L 7.10L 17.45Lm

Lubartów

Emilii Plater

Baranów, Michów

16.00N 20.00+N tel. 0 81 855 48 30

Lubartów

Emilii Plater

Przytoczno, Kock, Firlej

18.15N

Lubiel Nowy

Dw.Stadion

Wyszków, Rząśnik

7.00A 8.15 15.20A 15.35 17.05L 19.45N 20.20N

Lubiel Nowy

Dw.Stadion

 Wyszków, Długosiodło

7.15 9.00L 12.50A 17.10N 19.35N

Lublin

Holiday Inn

Garwolin, Ryki

6.45L 7.00L 7.45N 8.00L 8.15L 8.45L 9.00L 9.10N 10.00L 10.30N 11.00L 11.15N 11.45L 12.00L 12.45L 13.00L 13.45N 13.50L 14.00L 14.20L 15.45L 16.00L 16.30L 16.50N 17.00L 18.00L 18.15N 18.30N 19.00L 20.00L 20.15L 21.00L 21.45L 23.00+L

Lublin

Dw.Zachodni

Garwolin, Ryki

2.15Ln

Lublin

Pałac Kultury

Garwolin, Ryki

5.45L 14.30L 17.00L tel. 081 744 05 51 lub 506 510 349

Lublin

Pałac Kultury

Kazimierz, Nałęczów

9.00L 12.20L 17.15L 20.15L

Lublin

Stadion

Garwolin, Ryki

5.40L 6.40L 7.55L 8.35L 9.25L 10.40L 11.10L 12.20L 12.45L 13.25L 14.40L 15.45L 16.35L 17.40L 18.30L 19.35L 20.25L

Łódź

Pałac Kultury

Rawa Maz.

8.15A  tel. 0 505 00 80 81

Łuków

Pałac Kultury

Siedlce

7.30L 9.30L 11.00L 13.40A 15.40L 17.30L 20.15L tel. 0 503 614 926

Maciejowice

Dw.Stadion

Karczew, Wilga

7.10(1,6) 14.25F16.20F 15.25A 17.20+N

Maków Maz.

Dw.Zachodni

Pułtusk, Szelków

7.15U 13.15U 16.20U

Maków Maz.

Dw. Zachodni

Pułtusk, Dzierżanowo

8.45L 14.00A 15.15L 16.15U 17.20L 19.55+U

Małkinia

Dw.Stadion

Wyszków, Brok

7.15U 7.50 9.05U 15.40U 16.10F18.20F 17.15U 19.25L

Mikołajki

Dw.Zachodni

Mrągowo

15.30F 

Mińsk Maz.

Al.Zieleniecka

Halinów, Ruda

7.05L 10.10F16.25F21.10F 11.40A

Myszyniec

Dw.Zachodni

Pułtusk, Ostrołęka

17.05A

Nadma

Dw.Wileński

Marki, Struga

5.25F 6.40A 7.25F 8.15A 8.55F 12.00A  13.10F 14.30A  15.25F 15.45F 16.30F 17.00F 18.00F 19.30F

Nasielsk

Dw.Zachodni

Zegrze, Jachranka

6.35U 12.15U 17.45U

Nasielsk

Dw.Zachodni

Legionowo, Poniatów

9.30L 14.45U 20.00U

Nasielsk

Dw. Gdański

Nowy Dwór Maz., Pomiechówek

6.30L 7.40L 8.35L 10.25A 11.05F 12.40F 15.30L 16.20F 18.20L 19.20L 20.05F

Nowe Miasto Lubawskie

Dw.Zachodni

Raciąż, Żuromin, Lubawa

7.15L

Nysa

Pałac Kultury

Olesno

16.30L

Okuniew

Wiatraczna

Wesoła, Sulejówek

5.45F 6.40F 7.00(6) 7.30F 8.00+L 8.20F 9.00(6) 9.10F 10.00LB 10.50F 11.00(6) 11.35F 12.00+L 12.30F 13.00(6) 13.15F 14.00+L 14.45F 15.00(6) 15.35F 16.00+L 16.30F 17.00(6) 17.15F 18.00+L 18.10F 19.00A 19.50F

Olsztyn

Emilii Plater

Nidzica, Olsztynek

14.50L 16.30L

Opole

Pałac Kultury

Częstochowa

15.00L

Orneta

Pałac Kultury

Elbląg

15.40

Ostrołęka

Dw.Stadion

Wyszków, Goworowo

20.05

Ostrołęka

Dw.Zachodni

Pułtusk, Różan 

11.00L 14.15L 16.40A 17.05A 18.45LB

Ostrowiec

Pałac Kultury

Radom, Iłża, Kunów

9.55L 11.50L 18.00L 19.40L

Pionki

Dw.Zachodni

Kozienice

8.45L; 15.45A; 18.00N,+

Płock

Dw. Zachodni ZTM

Wyszogród

7.50D 10.30F 12.30D 15.20F 19.30D 21.00CD

Płońsk

Pałac Kultury

Załuski

7.20F 15.00F 17.00F

Pniewnik

Dw.Stadion

Stanisławów, Dobre

15.05A 16.05A 17.20F

Poniatowa

pl. Zawiszy

Puławy, Kazimierz, Opole Lubelskie

10.20L 18.50L

Popowo Kościelne

Dw.Zachodni

Zegrze, Serock

5.25A 8.00N 9.40N 12.20L 14.00N 15.25N

Poświętne

Dw.Wileński

Zielonka, Ossów, Ręczaje

6.10A 6.50F 9.00A 9.40F 13.05F 16.20F19.00F 17.40A

Przasnysz

Dw.Zachodni

Pułtusk, Dzierżanowo

8.45L 14.00A 15.15L 16.15U 19.55+U

Przasnysz

Dw.Zachodni

Pułtusk, Szelków

13.15U

Przysucha

Dw.Zachodni

Rusinów

15.00A 18.00A 19.10+L tel. tel. 0-486 753 211

Pułtusk

Dw.Zachodni

Zegrze, Serock

6.45 7.15U 8.45L 13.15U 14.00A 14.50A 15.15L 16.15U 16.20L  16.40A 17.05A 17.20L 18.00L 19.55+U

Radzymin

Dw.Zachodni

Nieporęt, Załubice

7.50N 10.10U

Radzyń Podlaski

Pałac Kultury

Łuków Ulan

7.15L 8.15L2347 9.15L 13.00L 15.00L234 16.15L 18.30L 20.40L 21.30L

Ruda

Dw. Zachodni

Nieporęt, Załubice

13.20N 15.30F

Rzeszów

Dw.Zachodni

Kozienice, Tarnobrzeg

10.00A 15.00L 16.00A 17.20+L 18.00L 19.30A 21.10+L 

Siedlce

Pałac Kultury

Mińsk Maz., Kałuszyn

7.00L 8.00L 8.45L 10.15L 12.00L 12.55L  14.00L 15.00L 16.00L 17.30L 18.30L  19.45L

Starachowice

Dw.Zachodni

Radom, Wierzbica

13.00

Strachówka

Dw.Stadion

Jadów

16.00F

Susiec

Dw. Zachodni

Biłgoraj

15.00L 18.45L

Szczytno

Dw.Zachodni

Przasnysz, Chorzele

16.15U

Świdnik

Holiday Inn

Garwolin, Ryki

8.30L 16.45L tel. 0 506 495 182

Tomaszów Lubelski

Dw.Stadion

Lublin , Zamość

9.15L 11.40L 13.40L 15.30Ln 17.25Ln 18.30Ln 20.10Ln

Tomaszów Lubelski

Em. Plater

Lublin Zamość

5.40L 6.40L 7.55L 8.35L 9.25L 10.40L 11.10L 12.20L 12.45L 13.25L 14.40L 15.45L 16.35L 17.40L 18.30L 19.35L 20.25L

Wąsewo

Dw. Stadion

Wyszków, Ponikiew

7.50N 8.20 17.45 19.50N

Węgrów

Dw.Stadion

Stanisławów, Dobre

7.20CLK 8.00 16.30F 18.15N 18.30+N

Węgrów

Dw.Stadion

Jadów

6.35A

Węgrów

Dw.Stadion

Mińsk Mazowiecki

7.40A 9.10F 15.25A 16.20F

Włodawa

Dw.Stadion

Radzyń, Parczew,Wisznice

13.00(1,5,6) 18.50U - oprócz poniedziałków

Włodawa

Dw. Stadion

Biała Podl. Wisznice

10.00L 19.15Ln

Włoszczowa

Dw.Zachodni

Grójec, Końskie

7.45CU

Wojciechów

Dw.Zachodni

Kozienice, Puławy, Kazimierz, Nałęczów

10.45F 19.00F tel. 608 490 988

Wołomin

Metro Politechnika

Ząbki, Zielonka

5.40F 6.20 6.40F7.40F 8.20 9.20 10.20 11.20 11.50F12.50F 13.20 13.50F 14.20 15.20 15.40F 16.20 16.40F17.40F 18.20 18.40F 19.20 19.40F21.20F 21.50F22.50F 7.20 12.20 17.20 20.20

Wołomin

Centrum

Ząbki, Zielonka

od 5.15 do 22.40 co ok. 10 minut

Wyszków

Dw.Stadion

Radzymin

6.40+U 7.00A 7.15 7.50 8.15 9.00L 9.05U 12.50A 15.20A 15.35 15.40U 16.10F18.20F 18.45U 19.25L 19.45N 20.05 17.05L 17.10N 17.15U 17.45

Zabieżki

Dw. Wschodni - ul. Lubelska

Otwock, Celestynów 

6.10A 7.10N 8.10A 8.40A 10.10A 11.10N 12.10A 13.00A 14.10A 15.10N 16.10A 17.10A 18.10A 19.10N 20.10A 21.00A

Zalesie Górne

Metro Wilanowska

Piaseczno

8.40F 11.00F 13.20F15.20F 17.10F19.20F 21.15F22.55F

Załubice Nowe

Dw.Zachodni

Nieporęt, Rynia

7.00F 14.30U 19.00F

Zamość

Em. Plater

Lublin

5.40L 6.40L 7.55L 8.35L 9.25L 10.40L 11.10L 12.20L 12.45L 13.25L 14.40L 15.45L 16.35L 17.40L 18.30L 19.35L 20.25L

Zamość

Dw.Stadion

Lublin

9.15L 11.40L 13.40L 15.30Ln 17.25Ln 18.30Ln 20.10Ln

Zatory

Dw.Zachodni

Zegrze, Serock

18.30A

Zegrze Północne

Dw. Gdański

Legionowo

6.35F 7.40A 7.50+N 8.15(6) 8.20+N 8.25F 9.10(6) 9.15F 9.20+N 10.00A 10.15+N 10.40(6) 10.50F 10.55+N 11.50A 12.05+N 12.50A 13.05+N 14.05A 14.10+N 14.55A 15.00+N 15.55A 16.00+N 16.45A 17.00+N 17.45A 17.50+N 19.00A 19.15+N 19.30(6) 19.35F 19.45+N 21.10N 21.45NB 21.50(6) 23.30N

Złotokłos 

Metro Wilanowska

Piaseczno, Gołków

7.35F 14.50F 16.45F19.10F ( w sezonie działkowym do Szczak)


Czas jazdy - do Lublina 2 h 30 min, do Tomaszowa 5 h 20 min, do Łukowa 2 godziny, do Zamościa 4 godziny 30 minut, do Chełma i Włodawy 4 godziny.

Cena biletu do Lublina 25 zł, do Tomaszowa 35 zł , do Zamościa 30 zł

Ulgi dla studentów - 20%

Legenda:

L - nie kursuje w Boże Narodzenie ( 2 dni), Nowy Rok i Wielkanoc ( 2 dni)
A - nie kursuje w niedziele i święta
B - nie kursuje w soboty
C - kursuje w soboty, niedziele i święta państwowe
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
N - nie kursuje 25.12 i w Niedzielę Wielkanocną
U - nie kursuje 25.12 , Nowy Rok i Niedzielę Wielkanocną
+ - kursuje w niedziele i święta państwowe
1 - kursuje w poniedziałki, 2 - kursuje we wtorki, 3 - kursuje w środy, 4 - kursuje w czwartki, 5 - krusuje w piątki, 6 - kursuje w soboty, + - kursuje w niedziele

Obsługiwane miejscowości

Baranowo, Bartoszyce, Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bosewo, Celestynów, Chełm, Chorzele, Chotomów, Dobre, Elbląg, Gdańsk, Góra Kalwaria, Grodzisk k. Mrozów, Hrubieszów, Julianów, Kadzidło, Kampinos, Kazimierz Dolny, Kołbiel, Kozienice, Kraków, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno, Kuflew, Latowicz, Leszno, Lidzbark Welski, Lubartów, Lubiel Nowy, Lublin, Łódź, Łuków, Maciejowice, Maków Mazowiecki, Małkinia, Mikołajki, Mińsk Mazowiecki, Myszyniec, Nadma, Nasielsk, Nowe Miasto Lubawskie, Nysa, Okuniew, Olsztyn, Opole, Orneta, Ostrołęka, Ostrowiec, Pionki, Płońsk, Pniewnik, Poniatowa, Popowo Kościelne, Poświętne, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radzymin, Radzyń Podlaski, Ruda, Rzeszów, Siedlce, Starachowice, Strachówka, Susiec, Szczytno, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Wąsewo, Węgrów, Włodawa, Włoszczowa, Wojciechów, Wołomin, Wyszków, Zabieżki, Zalesie Górne, Załubice Nowe, Zamość, Zatory, Zegrze Północne, Złotokłos,